מערכות ה -IT שלכם, זה העסק שלנו.

.

התאוששות מאסון

} ?>

אירוח

שירותי האירוח של cloud 24/7 –   אנחנו נטפל במיחשוב כדי שאתם תוכלו לטפל בעסק שלכם.

אנחנו בטוחים שאתם יודעים הכל על העסק שלכם, אתם מקצועיים, אמינים, זמינים ללקוחות בכל רגע נתון ודואגים שהכל יתנהל ללא תקלות. כך גם אנחנו.

עם Cloud24/7 תוכלו להיות בטוחים שגם תשתיות ה- IT של העסק שלכם מנוהלות באופן המתקדם ביותר, כדי להבטיח לכם שקט נפשי ופנאי לעסוק במה שאתם מומחים בו.

 

קחו שליטה על הזמן שלכם.

זמן מהווה גורם משמעותי בכל פן של העסק: זמן תגובה ללקוח, זמן ייצור, זמן אספקה, עמידה בלו”ז וכדומה, גורם הזמן הוא קריטי להצלחה.

האם אתם יכולים להיות בטוחים שתשתיות המחשוב שלכם יהיו לצדכם בדיוק ברגע הקריטי? איתנו תוכלו להיות בטוחים.

מתקני האירוח של Cloud24/7 מתאפיינים בעמידה בתקני אבטחה מחמירים, ובניהול של מיטב אנשי המקצוע בתחומי IT, רשתות ותמיכה.

חוות השרתים שלנו עומדות בסטנדרטים עולמיים מחמירים והציוד החדיש בהן מתוחזק ומנוטר בהתאם לתקנים של איגוד חברות התקשורת העולמי.

מתקני ה- Datacenter שלנו נמצאים תחת אבטחה מתקדמת: אבטחה פיזית 24/7, מערכת ניטור והתראה, מצלמות במעגל סגור ומידור מבקרים למינימום האפשרי, על מנת להבטיח שהמידע שלכם יישאר שלכם, כל הזמן.

 

תשתיות מותאמות עבור העסק שלכם.

עם cloud 24/7 תוכלו להתאים את תשתיות ה- IT לעסק שלכם החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע הלכה למעשה.

תזכו לתמיכה לכל אורך הדרך, יעוץ בתכנון ובניית התשתיות המתאימות לכם, הקמה, ניהול ותחזוקה שוטפת המתבצעת על ידי מומחים לניהול רשתות ושרתים.

כדי שתוכלו להנות משירותי האירוח המתקדמים ביותר אנו דואגים שתשתיות ה- Datacenter שלנו יהיו מובילות טכנולוגית ומעודכנות בכל רגע נתון.

מתקני האירוח שלנו עומדים ברמת הזמינות הגבוהה ביותר לצמצום מירבי של זמני השבתה, ומאפשרים לעסק שלך לפעול ללא עיכובים מיותרים.

 

תמיכה 24/7.

עם cloud24/7  תוכלו להיות שקטים שהמערכת שלכם בידיים טובות, בכל רגע ביממה וגם במצב חירום. תקלות מערכת ותקשורת מטופלות לפי דרישה על ידי מיטב המומחים ובאופן מיידי.

 

צמצום עלויות IT.

העברת תשתיות וניהול הIT למומחים של cloud 24/7 מאפשרת לכם לחסוך לא רק בעלויות הקמה של תשתיות פיזיות אלא גם במשרות ותקנים לאנשי מיחשוב פנימיים של החברה.

 

לדעת שהמידע שלך נשמר.

כל מרכיבי התשתית של clud24/7 עונים לסטנדרטים המתקדמים והמחמירים ביותר לשרידות מערכות מיטבית. המערכות מנוהלות ומבוקרות לגילוי וכיבוי אש, מערכות לגילוי וגיבוי חשמל, מערכות מיזוג אוויר ועוד.