אודותינו

אבטחה

אבטחות רשת.

התקפות נגד רשתות עלולות לבוא מכל מקום וליצור נזק עצום לעסק שלך. בענן המידע החשוב לך נמצא במקום בטוח כך שתוכל להיות שקט ולדעת שאנו מתייחסים ברצינות רבה לאבטחה ולזמינות של תשתית הרשת שלך.

 

  • אבטחות תוכן- אבטחת הרשת שלנו מספקת מערכות אבטחה מהמתקדמות שיש בכדי להבטיח הגנה וזמינות מקסימלית של הרשת ושירותיה. החווה מספקת תוכנות אפליקציית – פיירוול & איזון – ועומסי רשת מהשורה הראשונה. כמו כן חוות השרתים מגובה בתוכנת הגנה פיירוול מיוחדת שמאפשרת גישה על ידי שימוש במנגנון reverse-proxy (” ייפוי כוח הפוך “) להגנה נוספת . כל אבטחת הרשת הזו מספקת הגנה רב – שכבתית ובלתי חדירה מפני התקפות, תולעים, תוכנות ריגול, וירוסים וצורות אחרות של תכניות פוגעניות ומזיקות ויוצר חומת – אש שעוצרת את ההתקפות עוד לפני שהן מגיעות לרשת שלנו – או העסק שלך.

 

  • אבטחת חוות השרתים –אנו מארחים את שרותי מחשוב הענן בחוות שרתים בבעלותנו הממוקמות במיקומים פיזיים שונים.  חווה מרכזית ועוד 2 גיבויים בחוות משניות שתפקידן לתת מענה לקריסה של שרת (השרתים ממוקמים באילת, בפתח תקווה ובראש העין). שרותי ה- Microsoft CRM ,Exchange ,Cloud Server והשירותים הנוספים המסופקים בענן ממוקמים בחוות שרתים מאובטחת המספקת ניטור ותחזוקה של צוות מאויש 24/7.  בזכות  מערכות ההגנה והניטור הללו חוות השרתים נהנית משרידות גבוהה כך שהגיבויים או אפליקציותMicrosoft ,CRM   Exchange , וה- Cloud Server שלך ימשיכו לתפקד כרגיל.
  • גיבוי DRUVA בנוסף לגיבוי המשולש , מתבצע גיבוי נוסף בתוכנת הגיבוי של חברת DRUVA העולמית. חברת DRUVA מגבה חברות ענק כמו AIG  NASA BARCKLEYS וחברות נוספות ברחבי העולם. בשנים 2013 ו-2012 זכתה התכנה בפרס תוכנת הגיבויים הטובה ביותר.
  • חומרה יתרה – הגנה על הציוד הינה חלק חשוב מתפיסת האבטחה ומבטיחה שירות ללא שיבושים. כל הכניסות והאזורים המשותפים של מרכז הנתונים שלנו מאובטחים 24/7 באמצעות מצלמות במעגל סגור. הגישה למרכז הנתונים מוגבלת באמצעות מערכת זיהוי הדורשת אימות. כל אדם שנדרש לגישה פיזית לציוד חייב לעמוד בבדיקות ביטחוניות ובמדיניות אבטחת מידע לפי חוק.

 

  • תחזוקת החדרים – החדרים בתוך מרכז הנתונים שומרים על טמפרטורה המתאימה להם ומתוחזקים באופן עקבי ומבוקר. מערכת כיבוי אש מותקנת גם היא בחדרים ומקטינה את הנזק במקרה של שריפה.

 

  • הגדרות רשת פרטיות ( VPN (Virtual Private Network מאפשרת ללקוח התחברות מאובטחת בין אתר הלקוח לבין שרתיו המאוחסנים בחוות השרתים מאחורי תוכנת ההגנה  Firewall פרוטוקול  ה VPN-  מאפשר העברת נתונים באופן מוצפן.

 

  • מערכות בקרה , ניטור והתראה – על מנת לוודא את זמינות השרת וששירותי האינטרנט אותם מספק הלקוח נמצאים ב- Up , ניטור שרת הלקוח ברמת HTTP ו – PING מתבצע מידי 5 דקות, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. במידה ומתגלה תקלה, יקבל הלקוח דיווח באמצעות מייל, טלפון או SMS , לבחירת הלקוח.